$500.00 KDV Dahil
$558.94 KDV Dahil
1

Alyans

Alyans yüzüklerin halka şeklinde yuvarlak olması sonsuzluğu ifade ediyormuş bunu biliyor muydun? :) Tıpkı senin sevdiğine olan sonsuz aşkın gibi… Alyans sürekli olarak taktığın, parmaklarını taçlandıran bir aksesuar olduğu için senin için ne kadar önemli olduğunu tahmin edebiliyoruz :) Evliliğe bağlılığının sembolü olarak nitelendirilen alyansını hangi model olarak seçeceğin tamamen senin zevkine bağlı.

Biz alyanslarımızı tasarlarken sadeliği ön plana çıkararak minimal taşların kullanımına önem verdik. İnce ve küçük taşların birleştiğinde oluşturduğu muhteşem görüntü sana kendini hayran bırakacak! Alyans olarak yan yana dizilen parlak Pırlanta Vintage Tamtur Alyans ışıl ışıl görüntüyü sevenler için tasarlandı. Sade ve zarif görüntüyü tercih edenler için Le Petite Emerald Kesim Pırlantalı Minimal Alyans ideal bir tercih olacaktır. Sıradan alyansların aksine daha farklı bir arayış içinde olanlara özel Kral Tacı Minimal Alyans ve Helen Alyans tercih edilebilir. Böylelikle modern görünümünü de yansıtabilirsin.

İmza niteliğinde DVS Diamonds farkıyla özel olarak tasarlanan Alyans Yüzük modellerine hemen göz atabilir ve sonsuz aşkını taçlandırabilirsin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR