Jeanne Markiz Tektaş Pırlanta Yüzük
Jeanne Markiz Tektaş Pırlanta Yüzük
Jeanne Markiz Tektaş Pırlanta Yüzük

Jeanne Markiz Tektaş Pırlanta Yüzük (DVS0171)

Fiyat : $478.00

Fransa kralı 16.Louis’in en ünlü gözdesi olan Jeanne-Antoinnette Poisson’ın hikayesi markiz pırlantanın tarihi ile de kesişiyor. Markiz kelimesi kont ve dük arasında soylu olarak bildiğimiz kişilerin resmi olarak eşlerine verilen bir sıfattır. Versay Sarayı’ndaki baloda Jeanne,kralın dikkatini çekmeyi başarır. Bu sırada kendisine markiz kesim bir elmas hediye ettiği de bazı kaynaklarda yer almakta ve markiz kesim Jeanne’nin dudaklarına benzediği için Kral’ın böyle kesimde bir yüzüğü tasarlattığı söyleniyor. Hikayesinden ilham aldığımız, görüntüsüyle hayranlık uyandıran ve kişiye özel olarak tasarlanan Jeanne Markiz Tektaş Yüzük modelimizin bu hikayedeki büyük anlamı kadar parmaklarını taçlandıracak kişiye de şans getireceğini düşünüyoruz. Özel taşların birleştiğinde oluşturduğu o görüntünün seni büyüleyeceğine emin olabilirsin!

ADET

Artır Azalt
Jeanne Markiz Kesim tektaş pırlanta yüzük tasarım olarak yatay çalışıldığı için günlük hayatında sana rahatlıkla eşlik edebilir.
Ortasını Markiz kesim, kenarlarını mini yuvarlak pırlantalar ile süslediğimiz Jeanne, sadeliği ve parmağını saran yapısı ile varlığını hissettirmeyecek kadar rahat, görenlerin gözünü kamaştıracak kadar da ışıltılıdır.
Jeanne tektaş pırlanta yüzüğün merkezindeki pırlantayı bütçene uygun olarak büyütüp veya küçültebilirsin. Kenardaki çerçeveleyen pırlantalarımızın karatı sabittir.