1 2 3 4 >

Tektaş Yüzük

Pırlanta Tektaş Yüzük ilk kez Avusturya Arşidükü Maximilian tarafından Burgundy’li Mary’ye evlilik teklifi edilirken verildi ve erkeğin pırlanta yüzükle evlilik teklif etmesi geleneği başlamış oldu. Ancak bu gelenek ağırlıklı olarak aristokrat kesim tarafından uygulanmaktaydı. Şimdi ise herkes tarafından bütçesine uygun elde edilebilir bir yüzük seçeneği haline geldi :)

İlk adımların atıldığı, heyecanın doruklarda hissedildiği evlilik teklifi koşturmasında en önemli detaylardan bir tanesi Tektaş Yüzüktür.

Tektaş yüzük seçimi kolay gibi gözükse de aslında o kadar kolay bir iş değil. Tektaş yüzüğü seçerken taş seçimi çok önemlidir. Taş şekillerinden oval, yuvarlak, prenses gibi seçeneklerin bulunduğu tasarımlar işin içine girince ne kadar ayrıntı olduğunu fark edip, karar verme aşaman biraz daha zorlaşıyor değil mi? Panik yok senin için en uygun Tektaş Yüzüğü bulman konusunda yardımcı olacağız :)

Tektaş Yüzük seçimi kişinin zevkine göre farklılık gösteririr. Kimi kadınlar daha zarif tektaşlara yönelirken, kimisi daha büyük ve gösterişli tektaşları tercih eder. DVS Diamonds’ın en büyük farklarından biri gösterişli tektaşları bile abartıdan uzak, sadelik ve zarafet dolu bir görünüm sağlayacak incelikte hazırlaması :)

Hadi evlilik yolunun ilk adımlarında DVS Diamonds’ın yanında olmasına izin ver ve farklı, kendine özgü Tektaş Yüzük tasarımlarımızdan birinin sahibi ol!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR