HİKAYEMİZ
 

Yeditepe Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Bütünleşik Pazarlama İletişimi ve Marka Yönetimi Yüksek Lisansı mezuniyeti ile ajanslarda çalışarak birçok markanın oluşumuna ve geliştirilmesine katkı sağladıktan sonra nesillerdir sarraflık tecrübesi olan bir ailenin üyesi olarak aldığım Pırlanta Eğitimi ile neredeyse tüm kadınların tutkusu pırlantayı eşsiz tasarımlarla buluşturmak için DVS Diamonds markasını kurdum. DVS Diamonds D color VS clarity olarak dünyada bulunan en beyaz ve en çok tercih edilen berraklığı temsil eder.

 

DVS Diamonds’ın kuruluş amacı erkek egemen bir sektörde biz kadınların tercihlerini, zarafetini ve naifliğini yansıtan tasarımları ön plana çıkarmak ve bunu tasarlarken bir pırlanta eksperliği hizmeti de sunarak sizin için en doğru pırlantayı beraber inceleyip bulmaktır. Koleksiyonumuzda yer alan tasarımlar sıradanlıktan uzak, hayal ettiğinize en yakın, bir kadın gözüyle size ve sevdiklerinize en çok yakışacak, sizin de sonraki nesillere hediye edebileceğiniz zamansız ve eşsiz mücevherlerdir.

 

Bizi ziyaret ettiğinizde pırlanta (elmas) ile ilgili aklınızdaki her soruya cevap bulabilir ve sizinle özdeşleşen bir tasarımı birlikte oluşturabiliriz. Burada kurduğumuz bağ, bir müşteri-işyeri alışverişinden ziyade yıllarca devam edecek güzel bir başlangıça şahitlik etmenin getirdiği bir arkadaşlığa dönüşüyor. Ailemize hoş geldiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR