1

Sade Kolyeler

Kadınların en gözde takılarından bir tanesi olan kolyeler her zaman iyi bir hediye tercihi olmuştur. İster hayatındaki insanlara, ister sevdiğine, ister yakın arkadaşına hatta kendine bile alabileceğin en güzel hediye Sade Koleksiyonuna ait kolyelerdir. Hadi gel Sade Koleksiyonuna ait kolyelere birlikte göz atalım :)

Sade Kalem İtalyan Zincir Kolye modelini hemen hemen herkesin beğeneceği incelikte özenle işledik. Aynı zamanda başka kolyelerle de kombinlemek için de ideal bir kolye tercihidir.

Baget taşların parıltısı her tasarıma ayrı bir hava katar. Hem kolye hem de bileklik olarak kullanabileceğiniz çok yönlü kullanım kolaylığı sağlayan Baget Pırlanta Charm Bileklik modeli en özel tasarım seçeneklerinden bir tanesidir.

Kalp figürü takı tasarımlarında sıkça kullanılan figürlerdendir. Sade Kalp Charm Zincir Kolye modeli sade aynı zamanda şık bir tercihtir.

Nazar Boncuklu Göz Kolye modelini kalp figürüyle birleştirdik ve ortaya göz alıcı bir tasarım çıktı. Nazardan ve kötü enerjiden koruduğuna inanılan simgeyi boynunda her zaman taşıyabilirsin. Küçük sade desenli zincir kolyeleri istersen boynunda sergileyebilir, istersen de bilekliğine dolayarak tek bir ürün ile çoklu bileklik havası katabilirsin.

En özel tasarım Sade Kolye modellerimiz hakkında biraz bilgi sahibi olduysan daha fazlası için beklemene hiç gerek yok hadi hemen incelemeye başla!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR