Maia Cushion Tektaş Pırlanta Yüzük
Mirpha Markiz Tektaş Pırlanta Yüzük
Lora Oval Tektaş Pırlanta Yüzük
Porrima Emerald Tektaş Pırlanta Yüzük
Regor Emerald Tektaş Pırlanta Yüzük
Miatrix Oval Tektaş Pırlanta Yüzük
Sarah Damla Tektaş Pırlanta Yüzük
DVS Diamonds Küpeler
Vega Oval Tektaş Pırlanta Yüzük

Love And Engagement

Buraya kadar geldiysen eğer evlilik yolculuğunun ilk adımlarını atmak üzere olduğunu tahmin ediyorum :) Tabi ki Love And Engagement tasarım modellerimize göz atman için sadece evlilik hazırlığında olman gerekmiyor. Geniş ürün yelpazesi ile senin için özenle hazırladığımız, bağlılığını temsil eden ve sonsuz aşkını taçlandıracağın en özel evlilik ve nişan pırlanta altın yüzük modelleri ve kişiye özel tasarım takı seçenekleri mevcut. Kendi zevkine uygun tasarım takı modellerimize göz atabilirsin. Dilersen sana özel olarak tasarlayacağımız istediğin minimallikte ve incelikte evlilik ve nişan yüzüklerine de sahip olabilirsin. Pırlanta boyutunu ve şeklini belirleyebileceğin birçok seçenek arasında kaybolacağın büyülü DVS Diamonds dünyasında sen de sana en uygun tasarımı seçmek için hazır ol!

 

En özel günlerinden birinin telaşında olduğun şu günlerde klasik modeller yerine daha farklı tasarımları tercih edebilirsin. Tam olarak aradığım bu dediğini duyar gibiyim :) Doğru yerde olduğuna emin olabilirsin. Parlaklığı ince detaylarında saklı olan, ince ve zarif modellerimiz arasından karar verme aşamanda biraz zorlanabilirsin. Telaş yok sana en uygun modeli bulacağız :)

 

Eski mısırlılar için bir kadına yüzük vermek, o kadına duyulan bitmeyen ölümsüz aşkı ifade edermiş. Yeni hayatının ilk adımlarını attığın, heyecanlarını yaşadığın bu zamanlarda seni yalnız bırakmıyoruz ve aşkını ifade edecek sembolleri bulmak için seni DVS Diamonds ailesine bekliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR