1 2 3 ... 5 >
$1,334.40
1 2 3 ... 5 >

Yüzük

Dünden bugüne gücün, ihtişamın, mevkinin, bağlılığın, sonsuzluğun, süsün ve kimi zamanda sınıf farklılıklarının simgesi olmuştur yüzük. Peki senin için yüzük ne anlam ifade ediyor? Yüzük tasarımlarında en çok tercih ettiğin model hangisi oluyor? Bu soruların cevabını bilmiyorsan eğer sana yardımcı olacağız :)

Işıltısıyla göz kamaştıran, sıra sıra taşların beraber kullanıldığı, zarif detayların bir arada olduğu birçok Pırlanta Taşlı Yüzük modellerine burada rastlayabilirsin. Standartların ötesinde, büyük ve gösterişli bir yüzük arayışındaysan DVS Diamonds Sultan Yüzük tam sana göre! Yine gösterişten vazgeçemiyorsan renkli taşlı, parıl parıl parlayan bir yüzük istiyorsan kesinlikle Rocy ve Glacy model yüzüklerimize göz atmalısın. Herkeste olmayan, farklı yüzük arayışındaysanız eğer Kral Tacı Minimal Alyans tam senin zevkine hitap edecek!

Biz ürünlerimizi tasarlarken ince işçilikle çalışıyor, en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve senin için özen gösteriyoruz. Değerli taşları birlikte kullanarak sana layık olanı üretiyoruz. Alyans, Pırlanta Yüzük, Renkli Taşlı Yüzük ve Tek Taş Yüzük modellerine göz atmaya DVS Diamonds kalitesini hemen keşfetmeye başla!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR