Sade Bileklikler

Işıltıyı hak eden bileklerinin tek ihtiyacı olan Sade Altın Bileklik modelleri arasında kaybolmaya hazır mısın? :)

Her zevke hitap eden bileklik modellerinden sana en yakışanı seçeceğin konusunda şüphemiz yok fakat sana yardımcı olacak birkaç öneride bulunmamızın faydası olacağını düşünüyoruz.

Zincir bileklikler her dönem için kadınların en favori takı parçalardan bir tanesi olmuştur. Zevkine göre kalın zincir, ince zincir olarak tercih edeceğin Sade Zincir Bileklik modellerinin hafif yapıları sayesinde her anında rahatlıkla kullanılabileceksin.

DVS Diamonds’ın kendine özgü tarzını keşfetmek isteyenlere özel ince ve zarif detayların olduğu Sade Çift Sıra Kilit Bileklik modelini özellikle öneriyoruz.

Senin de üzerinde taşıdığın takılara anlam yüklediğin zamanlar oluyor mu? :) Tam da anlam yükleyebileceğin bir bileklik önerisiyle geliyorduk… İyi şans getirdiğine inanılan yonca figürünü temiz ve saf renk olan beyaz ile birleştirerek en özel halini senin beğenilerine sunuyoruz.

Sade Çift Taraflı Bileklik modelimizi satın alıp, farklı zamanlarda iki farklı görünüm elde etmek çok kolay! Tek bir ürün ile iki farklı görünüm sağlamaya bayılıyoruz :) DVS Diamonds büyüsü anlat anlat bitmez… Birbirinden farklı son moda takı seçeneklerimize göz atman, incelemen, ince detaylarında boğulman gerekiyor :) Hadi elini çabuk tut seni bekliyoruz…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR