1

Sade Yüzükler

Öyle bir yüzüğüm olsun ki hem günlük takabileyim, hem çok fazla gösterişli olmasın ve ben de hiç parmağımdan çıkarmak istemeyeyim dediğini duyduk :) Evet aklını okuduk ve sana özel olarak tasarladığımız birbirinden sade yüzüklerimizi ulaşabilmeni kolaylaştırmak istedik!

Sade yüzük modellerini tasarlarken zenginlik ve prestij anlamına gelen altın renginden ilham aldık. Altın rengi her zaman duruşuyla dikkat çekicidir. Hadi seninle birlikte Sade Yüzük modellerinize göz atalım!

Çevredeki kötü enerjilere karşı koruma kalkanı olduğuna inanılan göz motifleri son dönemlerde birçok takı modellerinde kullanılıyor. Biz de Sade Göz Yüzük modelini parmaklarında taşıman için tasarladık.

Sallantı yüzük modellerinden Sade Kilit Yüzük ve Sade Kalpli Kilit Yüzük modellerimiz sıradan yüzüklerin aksine farklı bir hava katıyor. Sade Pati Yüzük ile sevimli patili dostlarımızdan ilham aldık ve farklı bir tasarım ortaya koyduk :)

Lüks ve kalitenin imzası niteliğinde Sade Burgu Yüzük, Sade İnce Bombe Yüzük ve Sade Origami Yüzük modellerimiz uzun ömürlü yüzük alternatifleri arasındadır.

Say say bitiremiyoruz :) Hadi Sade Altın Yüzük Takı Modellerinin daha fazlasına ulaşmak için bekleme, hemen incelemeye başla!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR