$1,334.40
1 2 >

Pırlanta Yüzükler

Pırlanta nadir bulunan taşların en değerlilerindendir. Ender bulunduğu için değerli bir taş olan pırlantanın göz kamaştırıcı ışıltısına ve keskin hatlarının kesimine kim karşı koyabilir ki :) Pırlantanın sağlamlığı ve güçlü yapısı birçok kadının Pırlanta Yüzük tercih etme sebeplerinden bir tanesi olmuştur. Göz alıcı parlaklığı ve kalitesiyle etkileyen pırlanta, DVS Diamonds ile birleştiğinde kusursuz bir görünüm sunar.

Pırlanta yüzüklerimizi tasarlarken minimal detayları bir arada kullanmaya özen gösterdik. Pırlantalı taşların zarif görüntüsünü yansıttığımız Le Petite Damla Yüzük modelimizin göz alıcı görüntüsü pırlanta yüzüklerde zarifliği sevenler için tasarlandı.

Küçük ve değerli taşların bir bütünlük sağladığı Le Petite Minimal Prenses Pırlanta Yüzük klasik pırlanta yüzüklerin aksine daha farklı bir yapıdadır. Gül renginden ilham aldığımız Rosy yüzük güzelliği ve etkileyici görüntüsüyle ihtişamlı bir görünüm sağlamaktadır. Markiz taş kesimi ile öne çıkan Avivor Pırlanta Yüzük klasik yüzüklerin aksine zengin görünümü ile parmağında adeta fark yaratacak!

Yenilikçi detaylarıyla Le Petite Baget Pırlanta Burgu Yüzük hem pırlanta şıklığını hem de modernliği bir arada sunuyor. Dört yapraklı yoncanın şansı temsil ettiğine inanılır. Sen de Le Petite Markiz Pırlanta Yonca Yüzük modelimizi hayatının şansı olduğuna inandığın kişiye hediye edebilirsin. Sıra sıra taşların görüntüsü hoşuna gidiyorsa ve başka yüzüklerle de kombinlemek istiyorsan eğer Le Petite Minimal Yarımtur Pırlanta Yüzük detaylarını inceleme fırsatını kaçırmamalısın!

Işıl ışıl parlayan DVS Diamons Pırlanta Yüzük modellerinin göz alıcı görüntüsü gözlerini kamaştıracak buna hazır mısın? Hadi hemen incelemeye başla! :)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR