TESLİMAT KOŞULLARI
 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin UPS ve Yurtiçi Kargo firmalarına uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

 

Hafta sonu günler ve resmi tatillerde kargo teslimatı yapılamamaktadır. Bu tarihlere denk gelen siparişlerin kargo teslimatı takip eden ilk iş günü yapılacaktır.

 

Satın aldığınız ürünler anlaşmalı olduğumuz UPS ve Yurtiçi Kargo şirketleri tarafından ücretsiz olarak size teslim edilecektir.

 

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

 

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. DVS Diamonds yetkililerine iletişim kanallarımızı kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar DVS Diamonds markasının güvencesi altındadır.

 

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR