1 2 >

Sade

Sadelik senin için ne ifade ediyor? Bizce sadelik abartı olmayan, karmaşadan uzak ve yalınlık demektir. Her şeyin sadesi sana da çekici gelmiyor mu? DVS Diamonds hem sade hem şık tasarımları senin için bir araya getirdi. Gold renginin zengin görünümünden ilham aldığımız sade tasarımlarımız ile günlük kullanım kolaylığı da sağlayarak ihtiyacın olan şıklığa ulaşabileceksin. Geniş ürün seçeneklerimiz sayesinde gösterişten uzak, minimal tasarımlarımızdan sana en yakın tasarımları keşfetmeye hazır ol!

Sade kategorisinden bir ürün alıyorsun hem kolye hem de bileklik oluyor sence de çok kullanışlı değil mi? :) Le Petit Pırlanta 0,25 Karat Baget Pırlanta Charm Kolye ister boynunda istersen de bileklerinde kullanabileceğin çok yönlü özelliğiyle takı koleksiyonunun olmazsa olmazı olmaya aday nitelikte! Uzun zincir uzunluğu sayesinde sadeliği hem boynunda hem de bileğinde hissetmek ister misin? Cevabın evetse hemen göz atmaya başla!

Mini figürler ile parmaklarını taçlandırmaya ne dersin? Sade kategorisine ait son zamanlarda popüler olan ve modası hiç geçmeyecek gibi gözüken Göz Yüzük modeli, günlük kullanım için en ideal takı parçalarından bir tanesidir. Patili dostlarımızı sevenler için özel olarak hazırladığımız Sade Pati Yüzük modelimize de göz atabilirsin. Sade Kilit Yüzük ve Sade Kalpli Kilit Yüzük gibi Sade Koleksiyonumuzun gözde parçalarından birçok son moda tasarım modellerine ve daha fazlasına göz atmaya hemen başlayabilirsin!

Zincir bileklikler her zaman her kombin ile uyum sağlar. DVS Diamonds farkıyla özel olarak tasarlanmış zincir bilekliklere mutlaka göz atmalısın. Günlük kullanım kolaylığı sağlayan Sade Koleksiyonuna ait birbirinden farklı çeşit çeşit gold rengi halka küpelerin son moda tasarımı sezona damgasını vuruyor. Senin de DVS Diamons Sade Koleksiyonuna ait bir aksesuarın olmasın mı? :) Sade Koleksiyonundaki kolye, yüzük, bileklik ve küpe modellerine göz atabilir hatta tamamlayıcı parçalar ile takılarını kombinleyip satın alabilirsin.

Hadi hemen DVS Diamonds’un kalitesinin ayrıcalığını keşfetmeye başla!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR