Sarah Damla Tektaş Pırlanta Yüzük
Sarah Damla Tektaş Pırlanta Yüzük
Sarah Damla Tektaş Pırlanta Yüzük

Sarah Damla Tektaş Pırlanta Yüzük (DVS0042)

Fiyat : $786.00

Damla kesimi (Armut), yuvarlak ve markiz kesimleri ve tasarımları, sivri burunları ve yuvarlak geniş omuzları ile benzersiz bir karma elmas kesimidir. İlk damla kesim elmas, elmas parlatma çarkının(bıçak) mucidi Flaman kesici Lodewyk Van Berquem Of Bruges tarafından 1400’lerde ortaya çıkmıştır. Bu dönüm noktasından, pırlantanın mücevheratta daha sık kullanılmaya başlandığı ve bu nedenle tarihinin önemli bir parçası olduğu görülmektedir. Damla kesim hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise yüzüğümüzden bahsedelim...

Sarah prenses anlamını taşıyor. Görünürde tek parça gibi gözükse de damla kesim pırlantanın altında bir dizi saklı cennet bizi karşılıyor. Bu bir dizi mini pırlantalar merkezde bulunan damla pırlantanın ışıltısının destekleyicisi niteliğinde! Sen de farklı kesim ve tasarımları seviyorsan gönül rahatlığıyla Sarah Damla Tektaş Pırlanta yüzüğümüzü tercih edebilirsin. İstediğin görünümü karşılayacak olan pırlantanın el emeğiyle buluştuğu özel tasarım hayal ettiklerinin çok ötesinde!

ADET

Artır Azalt
Parmaklarında pırlantanın olağanüstü parlaklığını yansıtacak bir tasarım arıyorsan eğer doğru yerdesin!
Farklı kesim pırlanta özelliğiyle öne çıkan, zarif dokunuşlarla tasarladığımız Sarah Damla Tektaş Pırlanta yüzüğümüz modern görünümün için tek ihtiyacın olacak.
Sarah Damla Tektaş Pırlanta yüzüğün enerjisini parmaklarında hissetmenin tam zamanı!